185 – 200 nok/godzinę NOK

Dam pracę w Norwegii dla Murarza na budowie

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 maja 2016 00:31

Aktualne ogłoszenie dotyczące pracy w Norwegii w budownictwie na stanowisku murarza. Zatrudnienie z zapewnionym odpłatnym zakwaterowaniem dla osób z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego bądź norweskiego.

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy:
Monterów rusztowań

Rozmowa kwalifikacyjna w sprawie pracy dla kandydatów odbędzie się w:

Data i miejsce.
12-13 Maj – Katowice
30-31 Maj – Warszawa
9-10 Czerwiec – Wrocław
24-25 Czerwiec -Gdańsk

Legalna, stała i sprawdzona praca!

Obowiązki:
Montowanie rusztowań typu Haki, Plettac, rusztowania podwieszane.
Praca na fasadach w największych miastach w Norwegii – Oslo, Kristiansand, Bergen oraz Trondheim

Oferujemy:
Wynagrodzenie 176 – 186 Nok/godz.
Możliwość realizacji nadgodzin (płatne 50% oraz 100%)
Organizujemy zakwaterowanie (płatne przez pracownika)
Zatrudnienie na norweskich warunkach (pomoc w uzyskaniu norweskiego pozwolenia na pracę oraz aktualnej karty podatkowej) oraz stałe zatrudnienie po przejściu okresu próbnego.
Data rozpoczęcia rozpatrywana indywidualnie (najczęściej w przeciągu kilku dni). Transport po stronie pracownika.

Wymagania
Komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego.
Paragraf 46c
Norweski numer personalny (osoby bez numeru personalnego niestety nie będą brane pod uwagę – względy formalne związane z trybem przyznania karty budowlanej)
Referencji potwierdzających doświadczenie zawodowe jako monter
Mile widziane
Gotowość na rozpoczęcie pracy od zaraz oraz własny samochód.

CBR – Cross Border Recruitment Sp z o.o.
Mazurska 42, 70-424 Szczecin
70-302 Szczecin
www.eucbr.pl

ID ogłoszenia: 9085720c48993c22

Brak tagów