171/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii dla par na magazynie spożyczym od zaraz Bergen 2017

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 stycznia 2017 03:54

Dam pracę w Norwegii na magazynie hurtowni spożywczej dla par. Zatrudnienie aktualne od zaraz w Bergen dla Polaków ze znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejsce: Bergen, Norwegia
Rozpoczęcie umowy: od zaraz
Zarobki: 171 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • dbanie o porządek na magazynie
  • rozładunek i załadunek samochodów
  • rozlokowywanie produktów w odpowie miejsca na magazynie
  • aktualizowanie baz danych
  • przygotowywanie zamówień
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez kierownika

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodzielność
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim – norweski niewymagany aczkolwiek będzie dodatkowym atutem
  • pracowitość
  • dobra kondycja
  • zaangażowanie, wydajność, pracowitość
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • rozwój
  • liczne szkolenia pracownicze
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • wysokie wynagrodzenie
  • zatrudnienie na nowoczesnym magazynie
  • pracę od zaraz
  • norweską umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • pełny etat – 40 godzin pracy na tydzień
  • zatrudnienie również dla par

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego mm/003/17. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 3315879179c5964a

5 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii dla par na magazynie spożyczym od zaraz Bergen 2017”

  1. witam! jestem zainteresowany pracą, proszę o kontakt w.sasin20gmail.com, tel\kom 513022915. pozdrawiam Alex

  2. Witam jestem bardzo zainteresowany oferta proszę o kontakt 570878977 pozdrawiam

  3. Witam. Pracowałem jako magazynier na podobnym stanowisku, dlatego też był bym zainteresowany ofertą pracy przedstawioną przez Państwa. Proszę o kontakt mailowy lamer9@vp.pl.

  4. KarinaCichocka na 3 kwietnia 2017 @ 17:28

    Witam,
    Wraz z chlopakiem jestesmy zainteresowani ogloszeniem.
    1.5 roku pracowalismy na magazynie w Belgii.
    Chlopak ma uprawnienia na wozek widlowy.
    Znajomosc jezyka angielskiego mamy na poziomie komunikatywnym. Mamy po 22 lata.
    Prosze o kontakt: karina18100@wp.pl

  5. Witam. Jestem zainteresowana z chłopakiem mamy doświadczenie pracowaliśmy za granicą. Proszę o kontakt anetamatyszczak098@gmail.com