164/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii Fredrikstad bez języka dla pokojówki w hotelu od zaraz

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 stycznia 2017 02:15

Od zaraz zatrudnimy chętnych do podjęcia pracy w Norwegii na stanowisku pokojówki. Oferta dla Polaków bez znajomości języka norweskiego przy sprzątaniu w hotelu.

Stanowisko: Pokojówka
Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia
Termin: od zaraz
Stawka godzinowa: 164 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za porządkowanie pokoi wraz z przyległymi do nich sanitariatami
  • konieczne będzie dbanie o estetyczny wygląd
  • osoba zatrudniona wymienia ręczniki, uzupełnia środki higieniczne, mycie podłogi, itp.
  • pierwszy dzień pracy to szkolenie pracownicze

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • przykładanie się do zadań
  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • świetna organizacja pracy
  • samodzielność
  • dokładność
  • zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • darmowy dostęp do internetu
  • możliwość wykupienia taniego wyżywienia w restauracji hotelowej
  • zatrudnienie odbywać się będzie na podstawie norweskiej umowy o pracę podpisanej z pracodawcą
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: “Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 325588148f538413

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii Fredrikstad bez języka dla pokojówki w hotelu od zaraz”

  1. Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą. Proszę o szybki kontakt. Mam 22 lat jestem sumienny i pracowity. Znam angielski w stopniu podstawowym. Mój numer tel 601154325