164/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii na magazynie rozładunek-załadunek z językiem angielskim Ski

  • Miasto: Ski
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 września 2014 03:26

Centrum logistyczne w Ski poszukuje pracowników fizycznych do pracy w Norwegii na magazynie przy załadunku-rozładunku paczek ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Ski
Zarobki: 164 NOK brutto/h
Liczba stanowisk: 3

Zadania:
– rozładunek paczek na magazynie i układania na taśmociągu
– sortowanie, zabezpieczenia przesyłek uszkodzonych
– załadunek posortowanych paczek na samochody ciężarowe

Wymagania:
– język angielski lub norweski pozwalający na podstawową komunikację z przełożonymi
– szybkość, sprawność, dokładność
– gotowość do pracy na zmiany nocne
– zdolność do pracy w grupie, współpracowania
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku nabyte za granicą lub w Polsce

Oferujemy:
– pomoc w znalezieniu mieszkania w Ski lub okolicy
– atrakcyjne warunki finansowe + liczne dodatki socjalne
– umowa z norweską firmą na 6 miesięczny kontrakt (nie w delegacji)
– wsparcie prawno-administracyjne przy dopełnianiu formalności
– w razie konieczności telefoniczne wsparcie koordynatora projektu

Osoby gotowe do podjęcia pracy od zaraz oraz spełniające nasze wymagania uprzejmie prosimy o wysłanie swojej aplikacji drogą elektroniczną. Rekrutacja na stanowisko „logistikk worker 01/2014” aktywna będzie do 26-go września – zatrudnienie planowane od października. w zgłoszeniu koniecznie proszę umieścić klauzulę pozwalającą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia.

E-post: Lagerarbeid@fastservice.com

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 3335420c48635256

4 komentarze na “Dam pracę w Norwegii na magazynie rozładunek-załadunek z językiem angielskim Ski”

  1. Konrad.Lyko na 25 września 2014 @ 22:57

    Witam dwie osobyz doświadczeniem oraz znajomością j.angielskiego zdecydowane do pracy “od zaraz”

    Dwa Cv już wysłane
    Konrad.lyko@wp.pl
    537-533-533

  2. Jestem zainteresowany podjęciem w/w pracy. Spełniam oczywiście wszystkie wymienione oczekiwania, a przede wszystkim jestem mocno zmotywowany.
    proszę o kontakt na adres e-mail :gomera@onet.pl

  3. Witam, jestem zainteresowany oferta pracy. Aktualnie mieszkam w Moss w Norwegii prosze o kontakt

    kacper3.solar@op.pl

    0047 92524645
    0048 669450341

  4. b.stefaniak90 na 12 listopada 2014 @ 13:12

    witam posiadamm 2 letnie doswiadczenie na rozladunku w takiej firmie jak dsv, giant. j ang nie stanowi problemu. 0048 516 319 252