do uzgodnienia NOK

Dam pracę w Norwegii na produkcji okien, drzwi bez języka Bergen od zaraz

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 września 2015 23:22

Aktualnie poszukujemy pracowników bez znajomości języka norweskiego na produkcję okien, drzwi i fasad w fabryce SCHÜCO. Norwegia praca w Bergen od zaraz dla Polaków z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik na produkcji okien, drzwi

Lokalizacja Bergen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:
Osoba zatrudniona będzie wspierała procesy produkcyjne związane z produkcją okien, drzwi oraz fasad szklanych Schüco.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • przynajmniej 4 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku przy produkcji w systemie Schüco
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • odpowiedzialność
  • duża motywacja
  • szybkie wdrażanie się do nowego środowiska
  • fachowość

Oferujemy:

  • norweskie warunki zatrudnienia
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia w Niemczech
  • wsparcie w znalezieniu miejsca zamieszkania
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu pracy
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:
joanna@bsi.com.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-246hdi/

ID ogłoszenia: 96756008c70946ba