170/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz dla kierowcy kat.B bez języka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 maja 2017 03:37

Oferujemy zatrudnienie dla kierowców kat.B przy rozwożeniu zamówień. Norwegia praca w hurtowni spożywczej z Bergen od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Dostawca
Lokalizacja: Bergen, Norwegia
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka godzinowa: 170 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • pracownik zajmuje się rozwożeniem zamówionych towarów dla klientów
  • do zadań należeć będzie odebranie zamówień z magazynu oraz rozwiezienie ich zgodnie z godzinowym rozkładem
  • osoba zatrudniona musi wnieść towary do domów klientów, odebrać zapłatę i zostawić rachunek

Oczekiwania:

  • aktualne prawo jazdy kat.B
  • bardzo dobre zorientowanie w terenie
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację
  • wysoka kultura osobista
  • sumienność, słowność, punktualność

Zapewniamy:

  • umowę na 3 miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia
  • opiekę koordynatora Polaka
  • pomoc w szukaniu taniej kwatery do wynajęcia
  • dodatki i premie
  • pracę od zaraz
  • możliwość rozwoju

Jak aplikować?

Osoby wypełniające formularz prosimy o powołanie się na serwis norwegia.pracabc.pl

Kandydaci spełniający podane wymagania, i akceptujący warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Kierowca/Dostawca zakupów z kat. b”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 687591502d87f163

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii od zaraz dla kierowcy kat.B bez języka Bergen”

  1. Witam jestem zainteresowany pracą tel.+48796341021 mirek19730225@wp.pl .Prawo jazdy kat B,C karta kierowcy. Mieszkam tymczasowo 40km.od Oslo. W Polsce 4 lata w jednej firmie rozwiązanie Art. spożywczych przemysłowych po sklepach. l