180 brutto/h NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz dla kierowcy kat.B z językiem angielskim Skien

  • Miasto: Skien
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 października 2021 00:02

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie w Skien dla Polaków jako dostawcy zakupów w delikatesach internetowych.

Stanowisko: Kierowca kat. B

Miejscowość: Skien, Norwegia

Pensja: 180 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie rozwożenie zakupów oraz w obecności klienta podstawianie pod drzwi
  • pracownik będzie na początku swojej zmiany stawiał się na magazynie w celu odbioru auta służbowego, załadunku towarów i opracowaniu trasy
  • w chwili obecnej realizowane są wyłącznie płatności drogą on-line lub kartą, towaru nie wnosi się za próg

Oczekiwania:

  • przyjazne nastawienie
  • wysoka kultura osobista
  • wysoka sprawność fizyczna
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • punktualność
  • chęć rozwoju lub podnoszenia kwalifikacji
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dostępność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres próbny
  • dla pracowników najlepszych opcja podjęcia stałej współpracy
  • gwarancja podnoszenia kwalifikacji
  • zamieszkanie zorganizowane w cenie 3500 NOK miesięcznie za miejsce w pokoju 1 osobowym z łazienką
  • zatrudnienie bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • auto służbowe, telefon komórkowy oraz kartę paliwową – w godzinach pracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Kierowca / Dostawca Skien”

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 1406145b642b5c68