180/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz dostawca zakupów-kierowca kat.B z językiem angielskim Skien

  • Miasto: Skien
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 listopada 2022 00:53

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B z językiem angielskim na stanowisku dostawcy zakupów. Zatrudnienie w Skien od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: kierowca kat. b – dostawca zakupów

Miejsce zatrudnienia: Skien, Norwegia

Zarobki: 180 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie jako kierowca- dostawca w delikatesach internetowych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za załadunek zakupów na auto służbowe oraz dowóz pod właściwy adres i rozliczenie się z zamawiającym

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • punktualność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • zdolność do pracy w grupie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 3500 NOK miesięcznie
  • samochód służbowy oraz kartę paliwową w godzinach pracy
  • zatrudnienie na podstawie tymczasowej umowy o pracę – dla sprawdzonych, rzetelnych pracowników stałą umowę o pracę
  • przyjazny zespół
  • samodzielne stanowisko pracy
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie
  • świadczenie pracownicze

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Kierowca / Dostawca Skien”

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2023

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 168636f9f49a7c60