173,80 NOK/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz jako pokojówka w hotelu sprzątanie pokoi Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 maja 2016 02:34

Poszukujemy osoby do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na stanowisku pokojówki. Zatrudnienie w hotelu 4* z Oslo dla Polaków ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pokojówka

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 173,80 NOK na godzinę brutto

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za samodzielne sprzątanie pokoi i apartamentów zgodnie ze standardami panującymi w hotelu
  • norma na godzinę to 3 pokoje
  • pracownik porządkuje pomieszczenia w trakcie pobytu gości lub sprząta całkowicie po jego zwolnieniu

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego wymagana na poziomie komunikatywnym – mile widziana znajomość języka norweskiego jednak nie jest on obowiązkowy
  • umiejętność pracy samodzielnej
  • wysoka motywacja
  • zaświadczenie o niekaralności
  • uczciwość
  • lojalność
  • niezawodność
  • szybkie tempo pracy
  • duża dokładność

Oferujemy:

  • na miejscu zapewnione jest bezpłatne zakwaterowanie w osobnym pokoju z łazienką oraz częściowe wyżywienie w hotelowej restauracji
  • samodzielne stanowisko pracy
  • rzetelne wprowadzenie w obowiązki
  • uczciwe warunki zatrudnienia w oparciu o norweską umowę o pracę
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy zainteresowanych o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 20057379f372dc38