ok. 170 NOK brutto/h NOK

Dam prace w Norwegii od zaraz kierowca kat.B, dostawca z językiem angielskim

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2015 02:26

Poszukujemy kierowców kat. B do pracy w Norwegii w hurtowni spożywczej przy rozwożeniu dostaw. Zatrudnienie w Bergen dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: Stawka godzinowa to ok 170 NOK brutto za godzinę

Obowiązki:

  • 1 etap – posortowanie towaru na magazynie i załadunek ich na samochód dostawczy.
  • 2 etap – rozwiezienie towaru, zbieranie potwierdzeń nadania i odbioru, pomoc w wyładunku.
  • Wszelkie prace poboczne wpływające na pracę – sprawdzanie stanu samochodu przed wyjazdem, tankowanie, raportowanie nieprawidłowości, itp.
  • Praca odbywa się w hurtowni spożywczej.

Oczekiwania:

  • chęć wyjazdu na stałe do pracy w Norwegii
  • zaświadczenie o niekaralności
  • obowiązkowość, otwartość
  • wysoka kultura osobista
  • bezproblemowa umiejętność obsługi urządzenia GPS
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • posiadanie prawa jazdy przez okres nie krótszy niż 3 lata
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • konieczne jest doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • umowa o pracę na norweskich zasadach
  • dla osób zainteresowanych możliwość pomocy w poszukiwaniu zakwaterowania
  • pomoc na miejscu w kwestiach formalnych
  • wsparcie w trakcie procesu rekrutacji
  • zapewniona nowoczesna flota pojazdów

Jak aplikować?

Osoby wypełniające formularz prosimy o powołanie się na serwis norwegia.pracabc.pl

Kandydaci spełniający podane wymagania, i akceptujący warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Kierowca / Dostawca z kat. b”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 866551c9768000d9

3 komentarze na “Dam prace w Norwegii od zaraz kierowca kat.B, dostawca z językiem angielskim”

  1. Dawid Siedlec na 11 maja 2015 @ 08:04

    Witam,
    jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy.
    Mam duże doświadczenie jako kierowca, biegle władam językiem angielskim.
    w poniedziałek 18.05.2015 będę w Norwegii w Kristiansand.
    Mój numer telefonu +48 661 436 970
    email: siedaw@gmail.com

  2. dawidkck87 na 1 czerwca 2015 @ 09:43

    Witam!
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy.
    Mój tel 661 359 799

  3. jacekkoziol na 25 sierpnia 2015 @ 13:09

    Witam, ja również jestem bardzo zainteresowany podjęciem pracy. Jako kurier nigdy nie pracowałem, ale prowadzę auta od maluchów po ciężarówki. Bardzo szybko się uczę i w pełni realizuje powierzone mi obowiązki.

    kozioljacek88@gmail.com
    512413685