atrakcyjne NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz na budowie monter płyt G/K przy regipsach Kristiansand

  • Miasto: Kristiansand
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2019 00:47

Firma z Kristiansand poszukuje od zaraz monterów płyt karton-gips do pracy w Norwegii na budowie przy wykończeniach i remontach mieszkań związanych z suchą zabudową tzw. regipsy. Zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu.

Monter płyt G/K

Miejsce pracy: Norwegia, Kristiansand

Opis stanowiska:

Poszukujemy monterów płyt gipsowo-kartonowych. Praca przy wykończeniach biur na terenie Kristiansand.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy montażu płyt G/K,
  • doświadczenie w pracach wykończeniowych,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie,
  • narzędzia i odzież roboczą,
  • opiekę koordynatora.

Jeśli masz doświadczenie i lubisz swoją pracę, koniecznie zgłoś się do nas. Wyślij CV lub zadzwoń i umów się na rozmowę, nasze biuro znajduje się w Gdyni.

Nasz zespół dba o wszystkie formalności związane z wyjazdami, jak i pobytem naszych pracowników za granicą. Pełnym zaufaniem obdarzyło nas już tysiące pracowników.

Nie czekaj dłużej, przekonaj się, ile możemy wspólnie zdziałać. Wyślij CV i pozwól nam zająć się resztą.

We Can Do It!

Aplikacja za pośrednictwem formularza na stronie: www.pracuj.pl/aplikuj/Home/FirstStep?oid=7005104

ID ogłoszenia: 2185d4ecae1de904