164/h NOK

Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu hotelu od zaraz pokojówki Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 03:58

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii ze znajomością języka angielskiego na stanowisku pokojówki. Zatrudnienie od zaraz w hotelu z Fredrikstad przy sprzątaniu pokoi gościnnych.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka w hotelu / pokojówka

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 164 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie pokoi gościnnych zgodnie z wymaganym standardem
  • każdorazowo zamiana pościeli, ręczników (jeżeli wymagane), wietrzenie, mycie podłóg, łazienki, wycieranie kurzy, współpraca z pralnią itp.

Oczekiwania:

  • chęć do nauki
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdyscyplinowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • dokładność, sumienność
  • pełna dyskrecja

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość kupowania tanich dań w restauracji hotelowej
  • atrakcyjne premie oraz dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu – pracodawca zapewnia mały pokój, z telewizorem, dostępem do internetu,  własną łazienką i aneksem kuchennym
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałej pracy dla najlepszych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 725d15d18f8622f

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu hotelu od zaraz pokojówki Fredrikstad”

  1. Podany link nie działa.
    Jestem zainteresowana oferta pracy.
    wiolabialczak12@gmail.com 600422483