13000 miesięcznie NOK

Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu z językiem angielskim Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 października 2014 03:32

Atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Norwegii przy sprzątaniu w domach i mieszkaniach prywatnych. Zatrudnienie w Oslo dla Polaków w charakterze sprzątaczek – sprzątaczy.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania

Miejsce zatrudnienia: Oslo

Zarobki: 13000 NOK miesięcznie

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie sprzątać w domach i mieszkaniach osób zlecających.
  • Do zadań należeć będzie czasem sprzątanie po remontach.
  • Pracę wykonuje się samodzielnie.
  • Zadaniami może być: odkurzanie, zmywanie podłogi, sprzątanie kuchni, wynoszenie śmieci, sprzątanie łazienek.

Oczekiwania:

  • duża samodzielność, sprawność
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • umiejętność doboru odpowiednich specyfików do sprzątania
  • umiejętność sprawnego korzystania z komunikacji miejskiej w Norwegii
  • brak uczuleń i alergii na produkty do sprzątania
  • dynamiczne tempo pracy
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • znajomość języka angielskiego konieczna w stopniu komunikatywnym

Gwarantujemy:

  • Praca 40 godzin w tygodniu, od 8 do 16
  • zatrudnienie dla osób w wieku 28 a 40 lat
  • dobre zarobki zapewnione

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres:

[ogłoszenie wygasło]

W aplikacji koniecznie prosimy szczegółowo opisać swoje doświadczenie oraz załączyć niezbędne dane: imię, nazwisko, wiek, numer kontaktowy

ID ogłoszenia: 8765432c75832112