151 brutto/h NOK

Dam pracę w Norwegii przy zbiorach warzyw w szklarni od zaraz sezonowa oferta 2014

  • Miasto: Akershus
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 czerwca 2014 01:03

Producent warzyw z Akershus poszukuje pracowników sezonowych przy zbiorach warzyw w szklarni. Norwegia praca dla studentów na wakacje 2014. Pracodawca gwarantuje bezpłatne zakwaterowanie. Nie wymagana znajomość języka Norweskiego!

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Akershus
Zarobki: 151 NOK brutto za godzinę (136 NOK odliczając koszt noclegu)

Zadania:
Praca przy uprawach szklarniowych polegająca na zbiorze warzyw oraz ich sortowaniu/segregowaniu. Warzywa należy również zapakować do skrzynek i odstawić do magazynu. Praca jest wymagająca fizycznie i wymaga dobrej kondycji.

Wymagania:
– język angielski wymagany
– mile widziane doświadczenie w pracy szklarniowej przy zbiorach i pielęgnacji roślin
– dyspozycyjność na okres wakacji od zaraz (wyjazd 6-go czerwca)
– tylko osoby bez nałogów z wysoką kulturą osobistą (preferowani studenci)

Oferujemy:
– zakwaterowanie w domkach z pełnym węzłem sanitarnym i kuchnią (koszt zakwaterowania potrącany z wypłaty)
– legalną umowę z norweską agencja pracy
– wsparcie przy wszelkich formalnościach
– możliwość zorganizowania płatnego transportu do Norwegii

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą proszone są o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV (format .pdf lub .doc) w języku angielskim na poniższy adres email. W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

norjobber@outlook.com

W temacie wiadomości proszę napisać: „zbiory warzyw Akershus”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Uwaga od administracji: ogłoszenie bez podanego certyfikatu agencji – prosimy zachować ostrożność.

ID ogłoszenia: 434538a54e7a1764

7 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii przy zbiorach warzyw w szklarni od zaraz sezonowa oferta 2014”

  1. luk.kiljan na 1 czerwca 2014 @ 12:16

    Witam.
    Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
    Posiadamy doświadczenie z Holandii, posiadamy samochód oraz gotowość do podjęcia pracy od zaraz. Mieszkamy 15 km od Hammar . Jest nas 4 osoby (3m,1k). Język Angielski na poziomie komunikatywnym. Jeżeli oferta jest ciągle aktualna proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

    Norway +47 486 16 223
    Poland +48 500 578 052

    mail: luk.kiljan@gmail.com

  2. Witam. Jest napisane w ogłoszeniu, że pracodawca gwarantuje ,,bezpłatne” zakwaterowanie. Natomiast w zarobkach jest napisane 136nok po odliczeniu kosztów noclegów. O co tu chodzi?

  3. Witam , jestem bardzo zainteresowany tą ofertą. Mam 18 lat , prawo jazdy kat B , znam angielski na poziomie dobrym , jestem gotowy do wyjazdu 6 czerwca . Proszę o kontakt na email wojciech.pociecha@o2.pl

  4. jestem zainteresowany ta oferte,40lat,znam angielski dobrym.prosze o kontakt na e mail
    asaabtal@gmail.com

  5. kamilaianeta na 17 czerwca 2014 @ 11:37

    Witam, Jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą pracy. Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym. Mamy 24 lata , jeżeli oferta jest nadal aktualana prosimy o kontakt.
    kamilakorzun@gmail.com

  6. Witam. Jestem zainteresowany ofertą. Posiadam status studenta, mam 23 lata. Angielski na poziomie bardzo dobrym. Proszę o kontakt: kupczyk.jaroslaw@gmail.com

  7. Witam,

    Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Mam 20 lat i jestem studentką. Najchętniej pracowałabym przez okres 1 miesiąca. Znam angielski na poziomie komunikatywnym. Bardzo proszę o kontakt jeżeli oferta jest wciąż aktualna.

    dawiber@wp.pl