do ustalenia NOK

Dam pracę w Norwegii – Specjalista ds. eksportu z językiem norweskim

  • Miasto: Gdańsk
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 października 2014 03:18

Pilnie poszukiwany specjalista do spraw eksportu – przedstawiciel handlowy ze znajomością języka norweskiego gotowy do podjęcia pracy w Norwegii oraz w Polsce (częste wyjazdy).

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – Firmy z branży produkcyjno-budowlanej – poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. eksportu – branża budowlana (z językiem norweskim)
Miejsce pracy: Biuro w Gdańsku, wyjazdy – Norwegia

Obowiązki:
Pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych (kontakt telefoniczny, e-mailowy, wyjazdy zagraniczne)
Obsługa stałych Klientów firmy
Opieka posprzedażowa, koordynacja zleceń.
Wymagania:
Biegła znajomość języka norweskiego (warunek konieczny!)
Mile widziana znajomość języka angielskiego
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży ( bardziej liczy się chęć i pozytywny stosunek do aktywnych działań sprzedażowych)
Komunikatywność, kreatywność
Pewność siebie i nastawienie na sukces
Gotowość do samodzielnej pracy z Klientem Zagranicznym
Oferujemy:
Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
Możliwość szlifowania języków
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć
Pracę w biurze w Gdańsku i wyjazdy do Norwegii
Opis dodatkowy:
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@actio-hr.pl w tytule e-mail podając nr ref. ISC/10/14
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Agencja Zatrudnienia nr 10554

ID ogłoszenia: 635434eb761b623

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: actio
  • Zarejestrowany od: 8 października 2014

Inne przedmioty dodane przez actio

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez actio »