171/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii sprzątanie samolotów bez znajomości języka na lotnisku Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 września 2016 02:34

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków przy sprzątaniu na lotnisku w Oslo. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka norweskiego. Na miejscu pracodawca zapewnia odpłatne zamieszkanie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 171 NOK brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na lotnisku w Oslo przy sprzątaniu samolotów
  • osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za wchodzenie na pokład i porządkowanie miejsc siedzących, odkurzanie, mycie szyb, sprzątanie toalet, itp
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych gdy wystąpią opóźnienia

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności wydane na maks 30 dni przed wyjazdem do pracy w Norwegii
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zdyscyplinowanie, pracowitość, zręczność
  • dobra kondycja fizyczna
  • punktualność

Zapewniamy:

  • zorganizowane zamieszkanie płatne 4000 NOK miesięcznie
  • satysfakcjonującą stawkę godzinową w wysokości 171 NOK brutto na godzinę
  • legalną pracę na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z firmą zatrudniającą
  • możliwość podjęcia stałej pracy na terenie Norwegii
  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • tani kurs językowy zapewniony na miejscu

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „pracownik sprzatajacy”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 60557d87a1eb3b9f

2 komentarze na “Dam pracę w Norwegii sprzątanie samolotów bez znajomości języka na lotnisku Oslo”

  1. Witam, wraz z dziewczyną poszukuje pracy w Norwegii wiek 22/20. Komunikatywna znajomość j. Angielskiego, oboje. Posiadam doświadczenie w pracy w Norwegii . Kontakt +48 509607779

  2. Witam serdecznie, jestem zainteresowana oferta, mieszkam teraz niedaleko lotniska w Oslo, pracowałam już na lotnisku w Glasgow. Mój nr kontaktowy +4796747509.