na akord NOK

Dam sezonową pracę w Norwegii 2017 przy zbiorach malin, truskawek Kongsvinger

  • Miasto: Kongsvinger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 listopada 2016 04:35

Proponujemy możliwość zatrudnienia w Kongsvinger od czerwca 2017 przy zbiorach malin, truskawek, jagód i borówek. Opcja sezonowej pracy w Norwegii na wakacje dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Miejsce zatrudnienia: Kongsvinger, Norwegia
Liczba wakatów: 30
Pensja: na akord, jednak nie mniej niż 100 NOK na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zbiór owoców miękkich na plantacji z Kongsvinger
  • praca przy zbiorach malin, truskawek, jagód i borówek

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy sezonowej
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka angielskiego preferowana dla własnej wygody
  • dużą zaletą będzie przyjechanie swoim autem
  • odpowiednia i nieprzemakalna odzież oraz obuwie

Zapewniamy:

  • telefoniczną pomoc koordynatora mówiącego w języku polskim
  • brak opłat za udział w procesie rekrutacyjnym
  • odpłatne zamieszkanie w kontenerach lub domkach w cenie 80 NOK za dobę

Aplikacja za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie ogłoszenia – norwegia.pracabc.pl (link „kontakt” nad mapką na górze z prawej strony).

Prosimy podać podstawowe informacje o sobie, stopień znajomości języka, oraz doświadczenie. Uwaga z uwagi na ochronę danych osobowych proszę nie podawać swoich danych w postaci adresu czy nazwiska. Proszę napisać swój wiek, doświadczenie i znajomość języka angielskiego oraz czy dysponują Państwo samochodem. Reszta danych zostanie uzupełniona w dalszym etapie rekrutacji.

Uwaga od administracji: oferta pochodzi od ogłoszeniodawcy, który nie podaje swojego numeru certyfikatu agencji pracy ani danych adresowych. Konto zostało zarejestrowane na email w ogólnodostępnej domenie. Prosimy zachować ostrożność przy aplikowaniu na powyższą ofertę. W przypadku próby oszustwa lub wyłudzenia prosimy o kontakt z administracją.

ID ogłoszenia: 6825833ac8789083