158,40 brutto/1h NOK

Dekarz / Blacharz – praca Norwegia od zaraz

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 listopada 2012 03:38

Oferty pracy w Norwegii dla dekarzy od zaraz – aktualne ogłoszenia

Dla norweskiego, sprawdzonego pracodawcy poszukujemy obecnie dwóch kandydatów na stanowisko:
Blacharz budowlany / Dekarz

Miejsce pracy: Norwegia, Bergen.
Rozpoczęcie pracy: 26 listopada 2012

Obowiązki:
Wykonywanie elewacji z blachy, instalacja rynien, krycie dachów: dachówka, łupek, metalowe płyty

Wymagania:
DOBRA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO
Poziom znajomości języka obcego będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej
Doświadczenie zawodowe
Wykształcenie kierunkowe w zawodzie blacharz

Norweski pracodawca oferuje:
Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
Umowę o pracę na czas NIEOKREŚLONY z 2 tyg. okresem próbnym
Wynagrodzenie: stawka godzinowa 158,40 koron norweskich brutto za 1h pracy
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Płatny urlop
Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci i na niepracujących członków rodziny
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
Pomoc w kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny do Norwegii

Sposób aplikowania:
CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe
prosimy przesyłać na adres email:
norwegia@koncepcja.eu
koniecznie z adnotacją w temacie maila: Blacharz Dekarz Norwegia

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 8 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Agencja Pracy Koncepcja
Wrocław ul. Podwale 62 pok. 01
Tel. 71 3438073 tel. kom. 791 504 075
www.koncepcja.eu

ID ogłoszenia: 39950a6a171f3fa6

1 odpowiedź na “Dekarz / Blacharz – praca Norwegia od zaraz”

  1. Witam

    Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy .Mam 27 lat …do dyspozycji mogę zabrać auto ciężarowe z hds-em.

    W razie zainteresowania moja osoba bardzo prosze o kontakt na poniższe dane

    tel 783 528 562

    Pozdrawiam