190 /h NOK

Dekarz – oferta pracy w Norwegii w budownictwie (Hamar i Oslo)

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 stycznia 2018 01:58

W miejscowości Hamar oraz Oslo do podjęcia legalna praca w Norwegii w budownictwie dla dekarzy. Zatrudnienie przy wsparciu zadań na dachach płaski oraz kładzeniu papy na gorąco.

Miejsce pracy: Norwegia, Hamar, Oslo

Obowiązki:
” Wszelkie prace dekarskie od A do Z
” Praca na dachach płaskich
” Prace na gorąco, możliwe zgrzewanie Papy

Wymagania:
” Certyfikat Hot Works
” Doświadczenie w zawodzie, najlepiej udokumentowane
” Numer norweski personalny
” Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
” Auto do dyspozycji na terenie Norwegii
” Pisemne referencje od poprzednich pracodawców mile widziane

Oferujemy:
” Wynagrodzenie: 190 NOK/h
” Zakwaterowanie 1250 NOK/ 2 tygodnie
” Długoterminowe zatrudnienie
” Umowa z pracodawcą norweskim na norweskich warunkach

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: biuro@jobzone.pl lub kontakt telefoniczny: 609 461 000.

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pracastrefa/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych :
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.
Nr certyfikatu:10320

ID ogłoszenia: 3905a6b15fa6bb7d