10,000.00 NOK

DEKARZ – praca w Norwegii OD ZARAZ w budownictwie Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 lipca 2013 02:04

Agencja pracy Koncepcja dla klienta z Bergen poszukuje od zaraz dekarzy do pracy w Norwegii w budownictwie. Ogłoszenie dla budowlańców z doświadczeniem przy pracach dekarskich oraz dobrą znajomością języka angielskiego lub norweskiego.

stanowisko : DEKARZ
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Norwegia, Bergen

Obowiązki:
• tworzenie konstrukcji dachowych
• izolowanie dachów
• układanie membran dachowych
• instalowanie rynien
• krycie dachów płaskich i skośnych (PVC, papa termozgrzewalna, dachówka, blacha, blachodachówka, łupek, płyty metalowe)

Wymagania:
• znajomość metody na felc / rąbek stojący
• wykształcenie kierunkowe ( blacharz- dekarz mile widziane )
• Dobra znajomość jednego z języków obcych: angielskiego lub norweskiego
• min. 3-5 letnie doświadczenie w kryciu dachów płaskich i skośnych (dachówka, blacho-dachówka, łupek, płyty metalowe, PVC, papa termozgrzewalna)
• pozytywne opinie (referencje) od poprzednich pracodawców

Norweski pracodawca oferuje:
• Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Dodatek urlopowy
• Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci i na niepracujących członków rodziny
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
• Umowę o pracę na czas NIEOKREŚLONY z 2 tyg. okresem próbnym
• Pomoc w kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny do Norwegii
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (min 37,5 – max. 48)

Liczba miejsc ograniczona. Aplikuj już dziś!

Kandydatów spełniających wymagania zapraszamy do przesyłania referencji oraz CV w języku angielskim lub norweskim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres email: norwegia@koncepcja.eu

Koniecznie z adnotacją w temacie maila: ‘Dekarz – Norwegia”
Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy – Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.

ID ogłoszenia: 63051d6956805895