196,40 NOK

Dla par dam pracę w Norwegii od zaraz bez języka na magazynie spożywczym Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 stycznia 2023 01:26

Oferujemy zatrudnienie w Bergen na magazynie spożywczym dla komisjonerów bez znajomości języka. Norwegia praca dla par od zaraz przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu towaru do wysyłki. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik magazynu spożywczego

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: 196,40 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od lutego 2023

Zakres zadań:

  • przyjmowanie dostaw na magazyn
  • rozkładanie towarów zgodnie z kluczem
  • kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniem
  • pakowanie
  • zabezpieczanie
  • obsługiwanie sprzętów i np. generowanie listów przewozowych lub drukowanie faktur
  • inne prace zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • wydajność, zaangażowanie, sumienność
  • samodyscyplina
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • punktualność
  • sumienne przestrzeganie zasad BHP
  • wielozadaniowość
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • ubezpieczenie pracownicze
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie w cenie od 4000 do 6000 NOK miesięcznie od pary
  • premie i dodatki w postaci imprez firmowych, dodatkowego ubezpieczenia, kart sportowych itp.
  • przeszkolenie pracownicze na początku i liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje w trakcie pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca na magazynie spożywczym. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca stycznia 2023. Pierwszy wyjazd możliwy nawet od zaraz, zatrudnienie i wyjazdy będą planowo realizowane od lutego 2023.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 15063c1715f6a082