od 200 brutto/h NOK

Dla par dam pracę w Norwegii pakowanie zabawek 2024 od zaraz bez języka w Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2024 01:07
  • Wygasa: 5 dni, 23 godzin

Firma dystrybucyjna ze Stavanger potrzebuje od zaraz osoby do pracy w Norwegii przy pakowaniu zabawek. Ogłoszenie 2024 bez znajomości języka także dla par pakowaczy. Istnieje opcja zakwaterowania na miejscu (3500 NOK miesięcznie od osoby).

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Stavanger

Zarobki: od 200 NOK/h brutto +dodatki

Liczba miejsc: 4

Start: Od zaraz

Obowiązki:

  • Precyzyjne i skrupulatne pakowanie różnorodnych zabawek zgodnie z wytycznymi jakościowymi.
  • Naklejanie etykiet oraz odpowiednie przygotowanie opakowań do transportu.
  • Kontrola jakości – zapewnienie wysokiej jakości zapakowanych produktów przed wysyłką.

Wymagania:

  • Praca otwarta dla osób bez doświadczenia zawodowego.
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim lub norweskim nie jest wymagana, ale mile widziana.
  • Umiejętność wykonywania prostych zadań manualnych.

Oferujemy:

  • Zapewnione zakwaterowanie za opłatą w wysokości 3500 NOK miesięcznie od osoby.
  • Możliwość zatrudnienia dla par bez konieczności znajomości języka norweskiego.
  • Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy od zaraz.
  • Dodatkowe benefity finansowe w ramach dodatków do wynagrodzenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres.

Rekrutacja aktywna do 16.04.2024.

Wyjazdy możliwe są od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 691661091b6a9531