od 230/h NOK

Dla par Norwegia praca fizyczna bez języka od zaraz sortowanie odzieży używanej w Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 czerwca 2024 01:34
  • Wygasa: 34 dni, 16 godzin

Firma z Trondheim poszukuje chętne osoby oraz pary do pracy w Norwegii. Zatrudnienie od zaraz także bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie dostępne na miejscu bez opłat, dla par wspólne pokoje.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży używanej

Termin: od zaraz

Miasto: Trondheim, Norwegia

Zarobki: od 230 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 4 (lub 2 pary)

Zakres obowiązków:

  • Praca przy taśmie produkcyjnej, polegająca na ręcznym sortowaniu używanej odzieży i akcesoriów.
  • Dynamiczne i precyzyjne wykonywanie zadań związanych z selekcją odzieży.

Wymagania:

  • Gotowość do szybkiego podjęcia pracy w Norwegii.
  • Rzetelność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Dobra kondycja fizyczna i umiejętność efektywnego zarządzania czasem.
  • Brak nałogów, punktualność i solidność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie zgodne z norweskimi standardami pracy.
  • Bezpłatne zakwaterowanie na miejscu, z możliwością wspólnych pokoi dla par.
  • Pełne wsparcie adaptacyjne, w tym szkolenia oraz pomoc w załatwianiu spraw administracyjnych i związanych z przeprowadzką.
  • Kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne oraz dostęp do bezpłatnej opieki medycznej.
  • Możliwość otrzymywania zaliczek co tydzień.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca w sortowni odzieży 2024. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna, prosimy zgłaszać się do końca miesiąca. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 199666ccdccc85a0

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.