od 205 NOK

Praca w Norwegii jako pomoc kuchenna od zaraz bez języka w Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2024 00:21
  • Wygasa: 20 dni, 19 godzin

Firma cateringowa poszukuje od zaraz osób chętnych do pracy w Norwegii w charakterze pomocy kuchennej. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego, mile widziany angielski oraz doświadczenie w gastronomii. Zakwaterowanie dostępne na miejscu za niewielką opłatą – 3000 NOK miesięcznie.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce: Stavanger

Start: od zaraz

Zarobki: od 205 NOK/h brutto

Zadania:

  • Pomoc w przygotowywaniu posiłków zgodnie z wytycznymi kuchni.
  • Siekanie, krojenie, przygotowanie półproduktów.
  • Obsługa sprzętu kuchennego.
  • Pomoc w utrzymaniu porządku na kuchni.
  • Pakowanie przygotowanych posiłków.

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy w dynamicznym i międzynarodowym środowisku
  • Zakwaterowanie na miejscu za opłatą 3000 NOK miesięcznie
  • Praca w prestiżowej firmie cateringowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w branży gastronomicznej

Wymagania:

  • Chęć do pracy i zaangażowanie
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w gastronomii będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca maja 2024.

Po tym terminie prosimy nie wysyłać zgłoszeń.

Wyjazdy możliwe od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 4106622d8cecf1bc