225 /h NOK

Dla par Norwegia praca na produkcji zabawek bez języka od zaraz w fabryce z Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2024 00:59
  • Wygasa: 28 dni, 18 godzin

W fabryce z okolic Oslo możliwa od zaraz również dla par fizyczna praca w Norwegii na produkcji zabawek. Zatrudnienie bez znajomości języka przy montażu elementów. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione za opłatą miesięczną w wysokości 4000 NOK od osoby lub 6000 NOK od pary.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Oslo

Wakaty: 4

Start: od zaraz – maj 2024

Umowa: 3 miesiące próbne, docelowo stała

Zadania:

Montaż zabawek zaczyna się od przygotowania wszystkich niezbędnych elementów. Pracownik produkcji musi zapewnić, że wszystkie części są odpowiednio posegregowane i gotowe do użycia. Następnie pracownik przechodzi do montażu podstawowych części zabawki, takich jak korpus, ramiona, nogi itp. W zależności od projektu zabawki, może to obejmować łączenie różnych komponentów za pomocą odpowiednich narzędzi lub technik spawania, klejenia lub zatrzaskiwania. Kolejnym krokiem jest dodanie detali, takich jak oczy, nos, usta, przyciski, guziki, a także wszelkich innych elementów dekoracyjnych lub funkcjonalnych. Te dodatkowe elementy mogą być przyczepiane do głównego korpusu zabawki za pomocą kleju, dociskane lub zatrzaskiwane. Po złożeniu wszystkich części zabawki, pracownik produkcji przeprowadza kontrolę jakości, sprawdzając, czy wszystkie elementy są prawidłowo zamontowane, czy nie ma luzów ani uszkodzeń, oraz czy zabawka działa poprawnie.

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową zgodną z norweskimi standardami
  • Zakwaterowanie na miejscu za opłatą miesięczną w wysokości 4000 NOK od osoby lub 6000 NOK od pary
  • Stałą opiekę koordynatora podczas okresu zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej w dynamicznym środowisku produkcyjnym
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Nie wymagamy znajomości języka norweskiego, ale mile widziane
  • Umiejętność przestrzegania standardów bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pz/05/24. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 520662c1bae08acf