Do uzg. NOK

Dla par od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka przy sortowaniu surowców wtórnych, Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 marca 2024 01:04
  • Wygasa: 9 dni, 11 godzin

Firma recyklingowa z Bergen poszukuje osoby, pary, grupy do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka przy sortowaniu surowców wtórnych. Mile widziane osoby, które znają język angielski.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy recyklingu surowców wtórnych

Miasto: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: do ustalenia indywidualnie

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 6

Zadania do wykonania:

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia fizycznej pracy przy sortowaniu surowców wtórnych na taśmie produkcyjnej. Twoje obowiązki będą polegały na separacji papieru, metali i tworzyw. Ważne jest zaznaczyć, że warunki pracy są stosunkowo dogodne, ponieważ surowce są już wcześniej przesortowane i zwykle nie są wilgotne, choć w przypadku dużych opadów atmosferycznych nie można tego wykluczyć.

Co oferujemy:

Oferujemy zatrudnienie na podstawie 3-miesięcznej próbnej umowy norweskiej z możliwością przedłużenia dla pracowników osiągających najlepsze wyniki. Praca w Norwegii jest dostępna od zaraz na pełen etat. Zapewniamy także ubezpieczenie oraz prawo do płatnego urlopu. Dodatkowo, oferujemy darmowe transporty wewnątrz kraju oraz zwrot kosztów podróży do Norwegii na podstawie paragonów. Zapewniamy również dodatkowy dodatek na zakup obuwia ochronnego oraz wsparcie rezydentów polskiego pochodzenia. Istnieje możliwość stałej współpracy, a zakwaterowanie jest zapewnione na miejscu, gdzie dla par dostępne są wspólne pokoje.

Wymagania:

Oczekujemy od kandydatów umiejętności pracy w dynamicznym środowisku oraz gotowości do pracy w nadgodzinach, gdy zajdzie taka potrzeba. Ważne jest również, abyś był/a dostępny/a do pracy od zaraz oraz posiadał/a komunikatywną znajomość języka angielskiego. Dodatkowo, oczekujemy sumiennej pracy, dobrej kondycji fizycznej oraz zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

sortowaniesurowców/04/24

Rozpoczęcie pracy od zaraz.

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 90165fe201054957