od 210 brutto/h NOK

Dla par od zaraz praca w Norwegii na produkcji kosmetyków bez języka fabryka w Sandvika

  • Miasto: Sandvika-Bærum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 marca 2024 00:10

Od zaraz fabryka z rejonu Sandvika (Bærum) poszukuje osoby oraz pary do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy produkcji kosmetyków do mycia i pielęgnacji ciała. Na miejscu będzie zapewnione zakwaterowanie – odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: od 210 NOK na godzinę pracy brutto

Miejsce zatrudnienia: Bærum, Norwegia

Liczba miejsc: 4

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie obowiązków w zakresie produkcji kosmetyków do pielęgnacji i higieny ciała w fabryce
  • Monitorowanie jakości produktów, obsługa różnorodnych urządzeń, pakowanie oraz zapewnianie ciągłości procesu produkcyjnego
  • Wykonywanie dodatkowych zadań, które zostaną przypisane przez przełożonego w trakcie zmiany

Wymagania:

  • Preferowane doświadczenie w dziedzinie pokrewnego obszaru
  • Gotowość do elastycznego grafiku pracy obejmującego system zmianowy
  • Wymagane zaświadczenie o niekaralności
  • Skrupulatność oraz pełne zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Dostępność na okres co najmniej 6 miesięcy
  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Umowa o pracę na warunkach norweskich, bezpośrednio u pracodawcy na czas określony
  • Kompleksowe i profesjonalne szkolenie wprowadzające, a także wsparcie na miejscu
  • Opcja zakwaterowania dla zainteresowanych
  • Dodatkowe premie, bonusy, wydarzenia integracyjne i upominki świąteczne jako dodatkowe korzyści

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pr/03/24. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 17565eb774576e7e