156,40/h NOK NOK

Dla par oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie z żywnością od zaraz Bergen 2018

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 listopada 2018 05:00

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii bez znajomości języka na magazynie spożywczym przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie w Bergen dla par z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu z żywnością

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: 156,40 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zbieranie towarów na podstawie zamówień
  • wykonywanie prac porządkowych
  • praca przy rozładunku i załadunku przesyłek
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • kontakt z innymi działami

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu do pracy w Norwegii od zaraz
  • doświadczenie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • odpowiedzialność, zorganizowanie, pracowitość
  • aktualny dokument o niekaralności
  • dobra kondycja fizyczna
  • zaangażowanie, niezawodność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • rzetelne wprowadzenie i pomoc na początku
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w dobrych warunkach, koszt miesięczny od osoby to 4000 NOK a od pary 6000 NOK
  • umowę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • wsparcie rezydenta polskojęzycznego

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Norwegia praca na magazynie spożywczym. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca grudnia 2018. Pierwszy wyjazd możliwy jest jeszcze w tym samym miesiącu roku 2018.

email: soknadansatte@fastmail.com

ID ogłoszenia: 7135bf9f08c120e5