Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

202,20/h brutto NOK

Dla par oferta pracy w Norwegii bez języka pakowanie perfum od zaraz w Oslo 2024

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 lutego 2024 01:07

Firma z Oslo poszukuje pakowaczy od zaraz do tymczasowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie także dla par bez znajomości języka przy pakowaniu perfum oraz innych kosmetyków. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu za opłatą.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 202,20 NOK na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

Umieszczanie perfum i kosmetyków kolorowych w opakowaniach kartonowych na linii produkcyjnej, wykonywane manualnie.

Wymagania:

  • Samodzielność, szybkie przyswajanie wiedzy oraz gotowość do długoterminowej pracy w Norwegii.
  • Punktualność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
  • Sprawność manualna, zdolność do pracy pod presją oraz dynamizm i zręczność.

Zapewniamy:

  • Możliwość pracy w systemie zmianowym.
  • Ubezpieczenie zdrowotne oraz solidne szkolenie pracownicze.
  • Wsparcie w procesie adaptacji na miejscu oraz bezpłatne zakwaterowanie w pensjonacie pracowniczym w bliskiej odległości od miejsca pracy.
  • Pomoc polskojęzycznego koordynatora.
  • Uprawnienia do płatnego urlopu oraz dodatkowe świąteczne bonusy.

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „Ref. „lagermedarbeider 034/2024″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 63865d91e61427ea

ilość wszystkich wyświetleń: 494, dzisiaj: 2

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.