186,50/h brutto NOK

Dla par praca w Norwegii bez języka produkcja chemii gosp. od zaraz 2018 Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2018 19:26

Opcja podjęcia zatrudnienia bez znajomości języka norweskiego w fabryce chemii gospodarczej z Fredrikstad. Aktualna od zaraz praca w Norwegii dla par na produkcji przy pakowaniu i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejscowość: Fredrikstad, Norwegia

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 6

Zarobki: 186,50 NOK brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • ogłoszenie dotyczy pracy na produkcji w fabryce chemii gospodarczej – różnego rodzaju płynów do mycia naczyń, okien, podłóg, proszków do prania itp.
  • obowiązkiem będzie nadzór nad procesem produkcyjnym, wspomaganie innych pracowników, obsługa maszyn, pakowanie i inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dostępność do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • skrupulatność, staranność
  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego nawet na poziomie podstawowym

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie możliwe odpłatnie w kwocie 4500 NOK miesięcznie (potrącane z wypłaty)
  • pracę w zgranym zespole
  • rzetelne przeszkolenie i wdrożenie w obowiązki
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • stały rozwój
  • zatrudnienie w Norwegii od zaraz
  • uczciwego pracodawcę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego: pro/p04/18.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 4715ad21ad765927

7 komentarzy na “Dla par praca w Norwegii bez języka produkcja chemii gosp. od zaraz 2018 Fredrikstad”

  1. EwaJarzyna1990 na 30 kwietnia 2018 @ 16:53

    Dzien dobry, jestem zainteresowana podjeciem pracy wraz z moim partnerem. Jezyk angielski w stopniu dobrym. Oboje mamy po 28 lat, obecnie pracujemy w firmie zajmujacej sie produkcja platikowych komponentow. Praca na produkcji nie jest nam obca. Jesli wymagane beda referencje mozemy je dostarczyc.

    Wyrazam zgode na przetwarzanie danych osobowych. Ewa Jarzyna

  2. MoniaSylwia na 5 maja 2018 @ 17:11

    Witam
    Ja i moj partner jestesmy zainteresowani oferta pracy.Pracowaliśmy na produkcji wiec mamy pojęcie o pracy.Wiazemy duze plany z Irandia wiec chcielibysmy pracowac tak dlugo jak to jest mozliwe .Czekamy na telefon 🙂

  3. JolaIrena na 7 maja 2018 @ 16:53

    Dzień dobry. Wraz partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą jeżeli jest jeszcze aktualna
    Mam 52 lata, partner 51,wciąż aktywni i sprawni fizycznie
    Zdecydowani na podjęcie pracy od zaraz
    Otwarci na rozwój i naukę. Sumienni i obowiązkowi.
    Ja jestem po technikum gastronomicznym ,partner pracował przy produkcji obuwia i na taśmach montażowych
    Ja w stopniu dobrym (b. mocno komunikatywnym )znam język niemiecki
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji
    Jolanta Nowakowska

  4. Witam. jestem zainteresowana oferta .prosze o kontakt +48538930060 kohka576@gmail.com

  5. Jestem zainteresowana proszę o kontakt : 696566558

  6. Witam jestem zainteresowany pracą. proszę o kontakt tel. +48796341021 mirek19730225@wp.pl. mieszkam od Oslo 40km.(tymczasowo).