Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

206,80 brutto NOK

Dla par praca Norwegia przy pakowaniu sera bez znajomości języka od zaraz, Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 grudnia 2023 01:49

Zakład ze Stavanger od zaraz poszukuje pakowaczy do pracy w Norwegii przy pakowaniu sera. Ogłoszenie także dla par bez znajomości języka norweskiego z opcją zakwaterowania (odpłatnie).

Stanowisko: Pakowacz

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Zarobki: 206,80 NOK na godzinę pracy

Liczba miejsc: 4

Zadania:

Jako Pakowacz będziesz odpowiedzialny za pakowanie sera krojonego na linii produkcyjnej. Twoje zadania będą obejmować:

Przygotowanie opakowań i etykiet dla serów krojonych
Umieszczanie serów w opakowaniach zgodnie z wytycznymi
Sprawdzanie jakości i zgodności opakowań
Etykietowanie opakowań zgodnie z określonymi standardami
Pakowanie gotowych serów do transportu

Wymagania:

Gotowość do podjęcia legalnej pracy w Norwegii
Umiejętność pracy w zespole i skuteczna komunikacja
Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
Możliwość pracy w systemie zmianowym i elastycznych godzinach
Brak wymogu znajomości języka norweskiego

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 206,80 NOK na godzinę pracy
Zatrudnienie od zaraz
Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu w kwocie 3200 NOK od osoby lub 5000 NOK od pary
Pełen etat i stabilne zatrudnienie
Możliwość zdobycia doświadczenia w branży spożywczej

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres.

Rekrutacja aktywna do końca grudnia 2023. Wyjazdy możliwe są od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 586573b3862f9ca

ilość wszystkich wyświetleń: 619, dzisiaj: 6

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.