163,84/h brutto NOK

Dla par praca w Norwegii bez języka przy pakowaniu sera od zaraz Stavanger 2018

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 października 2018 04:21

Oferujemy zatrudnienie w Stavanger dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii dla par przy pakowaniu sera żółtego na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 163,40 NOK brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na stanowisku pakowacza sera
  • pracownik będzie zajmował się układaniem plastrów sera na plastikowych tackach
  • do zadań należy obsługa maszyn, ważenie itp.
  • osoba zatrudniona dba o ciągłość produkcji i przestrzega zasad BHP

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie, samodzielność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • odpowiedzialność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • pełna punktualność
  • przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 3200 NOK za miesiąc
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • umowę na dłużej

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do grudnia 2018.

Wyjazdy realizowane są od listopada.

email: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 915bd4e75851466

6 komentarzy na “Dla par praca w Norwegii bez języka przy pakowaniu sera od zaraz Stavanger 2018”

  1. Jarek Wasilewski na 28 października 2018 @ 06:33

    Witam ! jestem zainteresowany pracą i gotowy do wyjazdu od zraz , posiadam doświadczenie przy pakowaniu sera w Holandii,mój nr.tel +48 731 578 520 cv wysłałem z adresu jaras-86@wp.pl

  2. Wraz z partnerka jesteśmy zainteresowani wyjazdem oraz podjęciem współpracy na dłuższy czas lub na stałe. Gotowość do wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 793506278 Marek

  3. Mariusz Makuch na 28 października 2018 @ 10:56

    Witam, wraz z moją dziewczyną jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz.
    Komunikatywnie posługujemy się językiem angielskim, znamy niemiecki oraz uczymy się norweskiego. Proszę o kontakt e-mail: maniekstyle@gmail.com lub tel +48 691 184 485 pozdrawiam, Mariusz

  4. Witam, wraz z dwoma znajomymi jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy i znajdujemy się już na terenie Stavanger. Wysłałem już e-mail na podany adres , a tutaj podaje mój numer kontaktowy – 571403091, prosiłbym o kontakt bo mamy już doświadczenie w tym dziale pracy. Pozdrawiam.

  5. Lancuch pawel na 1 listopada 2018 @ 00:37

    Witam serdecznie oboje z zona jestesmy zdecydowani i gotowi do ppdjecia pracy od zaraz prosxe o kontakt+48 721 441 158 dziekuje i pozdrawiam

  6. Witam poszukuję pracy w Norwegii obecnie pracuję w firmie Sokołów w Polsce na pakowaniu jako pakowacz wedlin jako operator multivakow r-230 i r330 i krajalnicy i operator maszyn pakujacych próżniowo doswiadczenie w tych maszynach mam 4 lata wiec swoje doswiadczenie oceniam na dobre jezeli moj wniosek o prace panstwo rozpatrza panstwo pozytywnie prosze o kontakt pod numer 535174917 z góry pozdrawiam ????.