164,60/h NOK

Dla par praca w Norwegii od zaraz na produkcji kanapek bez znajomości języka w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 listopada 2018 01:40

Oferujemy zatrudnienie dla par w fabryce z Oslo na produkcji kanapek. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: 164,60 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Umowa: na okres 3 miesięcy

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowywanie składników – mycie, krojenie, szatkowanie, obsługiwanie urządzeń, linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie także porcjowała składniki i dbała o ciągłość produkcyjną
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
  • zdolność do pracy w grupie
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • badania z sanepidu do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • wspólne zakwaterowanie dla par
  • pracę na podstawie 3 miesięcznej umowy próbnej, a dla najlepszych możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • darmowe wsparcie w trakcie procesu rekrutacyjnego – pomoc w przygotowywaniu dokumentów, tłumaczeń itp.
  • zamieszkanie w cenie 3500 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/11/18. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji

ID ogłoszenia: 9345bdd7aafa1589

2 komentarze na “Dla par praca w Norwegii od zaraz na produkcji kanapek bez znajomości języka w Oslo”

  1. Witam ta praca jeszcze jest aktualna?

  2. wiatm czy ogloszenie jest jeszcze aktualne ??