minimum 100 NOK/h + zakwaterowanie NOK

Dla studentów dam sezonową pracę w Norwegii bez języka malowanie domków

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 maja 2016 02:32

Aktualnie zatrudnię studentów do sezonowej pracy w Norwegii na wakacje 2016 przy remontowaniu i malowaniu domków. Oferta z Drammen bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miasto: Drammen, Norwegia

Wynagrodzenie: od 100 NOK/h

Czas trwania umowy: czerwiec – początek września 2016

Zakres zadań:

  • prace remontowo – konserwatorskie domków
  • malowanie oraz drobne prace remontowe

Oczekiwania:

  • duża motywacja
  • dyspozycyjność w podanym powyżej terminie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracach budowlanych
  • dużą zaletą będą aplikacje grupowe od osób z własnymi samochodami
  • brak problemów zdrowotnych

Zapewniamy:

  • praca na wakacje, głównie dla studentów chcących dorobić
  • atrakcyjne zarobki
  • zorganizowane na miejscu bezpłatne zamieszkanie
  • przejazdy wewnętrzne
  • zarobki wypłacane do ręki raz w tygodniu
  • cena ubezpieczenia do pokrycia na miejscu to 300 NOK za całe dwa miesiące

Jak aplikować?

Kontrakt z mojej strony był realizowany już od 2014, 2015 roku i wszyscy pracownicy byli zadowoleni z warunków i wysokości zarobków. Część osób już pracowała wcześniej obecnie poszukuję dodatkowych, nowych pracowników ponieważ moja firma zdobyła nowe zlecenia na rok 2016.

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem “Norwegia praca sezonowa przy malowaniu domków, Drammen”

ID ogłoszenia: 345571e91536a49e

4 komentarze na “Dla studentów dam sezonową pracę w Norwegii bez języka malowanie domków”

  1. Szukampracy123 na 3 maja 2016 @ 17:55

    Witam. 3 osoby byłyby chętne do podjęcia pracy. Mamy po 19 lat. Każdy ma prawo jazdy kat. B.
    Zdrowi, bez nałogów, pracowici, systematyczni, poważnie podchodzimy do powierzonych nam zadań. Praca po kilkanaście godzin nie byłaby dla nas problemem.
    Proszę o kontakt na podany e-mail : szymekxxlpl2@o2.pl
    lub pod numerem telefonu 515-253-413.
    Pozdrawiam.

  2. Dawid Rubaszewski na 7 maja 2016 @ 16:47

    Witam.
    Mam 21 lat własnie skończyłem technikum drzewne, posiadam prawo jazdy kat.B, dużą motywacje i chęć zarobienie. Brak nałogów i problemów ze zdrowiem. Oto moje dane kontaktowe:

    tel: 692 729 882
    @: dawid.rubaszewski@gmail.com

    Pozdrawiam

  3. aksel110 na 10 maja 2016 @ 13:51

    Witam. Grupa 5 osób bardzo chętnie podejmie się tej oferty pracy. Jesteśmy w wieku 21 – 22 lata. Każdy posiada prawo jazdy kategorii B.
    Chętni do pracy, zorganizowani, pracowici, dokładni. Każdy ma zaliczony certyfikat B2 z języka angielskiego. Każdy z osobna we wcześniejszych latach podejmował pracę fizyczną w czasie wakacji. W razie potrzeby jesteśmy chętni pracować nadgodziny i weekendy.
    Proszę o kontakt pod numerem telefonu – 785696520
    E – mail – aksel1-1-1@wp.pl
    Pozdrawiam.

  4. boski.adam na 6 czerwca 2016 @ 19:28

    Witam, razem z dwójką kolegów jesteśmy zainteresowani ofertą. Jesteśmy studentami z Warszawy, mamy po 20 lat i chętnie podejmiemy się pracy fizycznej. Wysportowani, charyzmatyczni, zmotywowani i pracowici. Poważnie podchodzimy do powierzonych nam zadań. Wszyscy posiadamy prawo jazdy kat. B oraz zaświadczenie o niekaralności. Posiadamy również własny samochód. Dobrze znamy język angielski, o czym świadczy certyfikat B2. Praca w weekendy i nadgodziny nie są dla nas problemem. Interesuje nas okres od początku lipca do połowy sierpnia.
    Proszę o kontakt na adres e-mail: boski.adam@op.pl
    lub pod numerem telefonu: 785 170 996
    Pozdrawiam