do ustalenia NOK

Fizyczna praca Norwegia na magazynie z częściami od zaraz w Lørenskog

  • Miasto: Lørenskog
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 września 2013 02:07

Firma z Lørenskog poszukuje magazyniera od zaraz do fizycznej pracy w Norwegii na magazynie z częściami samochodowymi do aut amerykańskich. Oferta dla jednej osoby, która potrafi czytać i pisać w języku angielskim oraz norweskim.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Lørenskog, Norwegia
Liczba stanowisk: jedno
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za odbiór towaru na magazynie. Do zadań zaliczać będzie się także zbieranie zamówień, pakowanie towaru do wysyłki oraz obsługiwanie dostaw do klientów.

Wymagania:
– sprawność oraz siła fizyczna
– mile widziane doświadczenie w pracy z asortymentem motoryzacyjnym
– znajomość języka angielskiego oraz norweskiego w mowie i piśmie
– mile widziane osoby z prawem jazdy kat. C (nie jest to wymóg konieczny)
– posiadanie uprawnień na wózki widłowe

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w Norweskiej firmie posiadającej wiodącą pozycję na rynku
– możliwość rozwoju zawodowego
– konkurencyjne wynagrodzenie zgodne z Norweskim prawodawstwem

Aplikacje i CV z oznaczeniem “Lagermedarbeide” prosze wysyłać na info@sstolen.no

www: sstolen.no

źródło: norway-job.pl/advert?offer=1592

ID ogłoszenia: 900523f700790387

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Norwegia na magazynie z częściami od zaraz w Lørenskog”

  1. Witam. Jestem zainteresowany wasza oferta pracy. Przebywam w Oslo. Mam doswiadczenie w pracy za granica na terenie Anlgii oraz USA. Posiadam prawo jazdy a,b,be,c,ce oraz uprawnienia na wozki widlowe. Znam jezyk angielski. moj nr tel norweski 46363801 oraz polski 0048502836357. Jestem osoba pracowita, sumienna oraz dyspozycyjna. Pozdrawiam i czekam na odp.