218.00 NOK

Fizyczna praca w Norwegii – autodetailer samochodów TESLA w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 września 2016 06:46

Od zaraz atrakcyjna, fizyczna praca w Norwegii jako autodetailer samochodów TESLA. Zatrudnienie w Oslo przy myciu, konserwacji karoserii, czyszczeniu wnętrz pojazdów, przygotowaniu auta do wydania klientowi.

AUTODETAILER TESLA
Certyfikat 11490
Pilnie poszukiwani kandydaci na stanowisko:
Auto detailer/ ekspert ds. czyszczenia, renowacji i konserwacji karoserii, oraz wnętrz samochodowych;
MIEJSCE PRACY: OSLO
Opis stanowiska:
– czyszczenie, renowacja i konserwacja karoserii,
– czyszczenie i renowacja wnętrz samochodowych,
– odbiór, oraz dostawa aut do klienta,
– przygotowanie samochodu do sprzedaży według zamówienia klienta.

Wymagania:
– bardzo dobra znajomość j.angielskiego (warunek konieczny)
– prawo jazdy kat. B
– doświadczenie w pracy związanej czyszczeniem i renowacją pojazdów,
– wykształcenie średnie,

Oferujemy:
– pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu finalnym z klientem,
– możliwość pracy w renomowanej firmie, oraz zdobycia zagranicznego doświadczenia zawodowego(rozmowy odbywać się będą w pierwszych tygodniach pazdziernika),
– legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy (ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzane składki emerytalne, zasiłek rodzinny),
– ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków,
– atrakcyjna stawka godzinowa 218 NOK,
– zakwaterowanie.

Kandydaci spełniający powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: agnieszka@co-op.com.pl lub za pośrednictwem naszej strony internetowej: www.co-op.com.pl
Prosimy o dopisanie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

ID ogłoszenia: 70757e0f083c4fc7

3 komentarze na “Fizyczna praca w Norwegii – autodetailer samochodów TESLA w Oslo”

  1. Witam, jestem zainteresowany oferta.
    Proszę o więcej informacji na wesol82@interia.pl
    Z góry dziękuje za odpowiedz.
    Pozdrawiam
    Michał Wesołowski

  2. Czy oferta pracy jest jeszcze aktualna. Przebywam w Oslo mam nr. personalny poszukuję pracy. Proszę o kontakt na wk11@onet.eu lub 96850800

  3. Donlongero na 7 czerwca 2017 @ 12:40

    Witam jestem zainteresowany praca prosze o kontakt na e-mail p.tadzia@wp.pl