167/h brutto NOK

Fizyczna praca w Norwegii dla par bez języka w sklepie przy wykładaniu towarów od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 lipca 2019 15:03

Oferta aktualnej od zaraz, fizycznej pracy w Norwegii w sklepie przy wykładaniu towarów na półki i dbaniu o porządek. Zatrudnienie w Oslo dla par bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik w sklepie

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 167 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: na początek 8, jeżeli się sprawdzą wyjazdy w parach, później będą realizowane nowe zatrudnienia

Obowiązki:

  • praca fizyczna na magazynie oraz hali sprzedażowej sklepu wielkopowierzchniowego
  • obowiązkiem będzie uzupełnianie regałów o nowe produktu, przygotowywanie wystaw, zmiana cen, porządkowanie półek i inne zadania zlecane na bieżąco przez kierownika zmiany

Oczekiwania:

  • możliwość pracy fizycznej
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie i nawet podstawowa znajomość języka angielskiego
  • punktualność
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • samodzielną pracę z możliwością rozwoju
  • prace do podjęcia od zaraz
  • zgrany zespół
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę z ubezpieczeniem i możliwością pobierania świadczeń socjalnych
  • pierwszą umowę próbną z opcją przedłużenia dla najlepszych
  • system zmianowy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego:

nw/s08/19.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 9335d3c1d30e517a

2 komentarze na “Fizyczna praca w Norwegii dla par bez języka w sklepie przy wykładaniu towarów od zaraz Oslo”

  1. Marcin19822 na 29 lipca 2019 @ 20:46

    Jestem zainteresowany pracą Mieszkam w Oslo Mój numer +4796986809

  2. Wojtek123456 na 2 sierpnia 2019 @ 09:25

    Witam jestem zainteresowany wraz z dziewczyną proszę o kontakt 0048 695 945 210