158 NOK brutto + zakwaterowanie NOK

Fizyczna praca w Norwegii od zaraz sortowanie paczek bez znajomości języka Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 listopada 2014 04:37

Pilnie poszukujemy 2 osoby do fizycznej pracy w Norwegii przy sortowaniu paczek w magazynie przeładunkowym w Fredrikstad. Oferta bez znajomości języka od zaraz dla osób posiadających doświadczenie w podobnej pracy. Zatrudnienie tymczasowe do 23-go grudnia.

Stanowisko: sortowacz
Miejsce pracy: Fredrikstad
Zarobki: 158 NOK/h brutto + bezpłatne zakwaterowanie
Liczba miejsc: 2
Start: natychmiast

Obowiązki:
– sortowanie paczek kurierskich przy taśmie
– zabezpieczanie paczek uszkodzonych
– załadunek i rozładunek przesyłek z taśmociągu

Wymagania:
– umiejętność pracy w szybkim tempie pod presją czasu
– gotowość do pracy na zmianę nocną
– bezkonfliktowość, umiejętność współpracy w grupie
– znajomość języka angielskiego lub norweskiego
– siła i wytrzymałość fizyczna
– gotowość do brania nadgodzin, jeśli zajdzie taka potrzeba ze strony pracodawcy
– mile widziane osoby obecnie przebywająca na terenie Królestwa Norwegii

Oferujemy:
– atrakcyjną pracę sezonową
– opłacone zakwaterowanie na miejscu oraz zwrot kosztów za podróż do Norwegii
– załatwiamy wszystkie formalności
– możliwa wypłata zaliczki po pierwszym tygodniu
– brak prowizji za rekrutację

Aplikacja:

Formularz rekrutacyjny:

(proszę wybrać stanowisko “pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”)

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 2254709d7d7189e

19 komentarzy na “Fizyczna praca w Norwegii od zaraz sortowanie paczek bez znajomości języka Fredrikstad”

  1. 404: Page not found – the page http://goo.gl/ltGQyG does not exist.
    Podaję wiec nr kontaktowy jestem zainteresowany ofertą.

    sareig25@o2.pl

    admin: W linku jest duże i a nie małe L

  2. jaroslaw.urbanski86@gmail.com na 23 listopada 2014 @ 13:16

    Witam serdecznie nazywam się Jarosław Urbański jestem zainteresowany podaną ofertą pracy. Posiadam doświadczenie w pracy na produkcji oraz logistyce. Pracowałem w Holandii na stanowisku orderpicker gdzie zajmowałem się wymienionymi w ofercie obowiązkami. Jestem gotów do wyjazdu od zaraz. Posługuję się j. angielskim bez żadnych problemów.
    Niestety link do formularza rekrutacyjnego nie działa dlatego bardzo proszę o przesłanie linku na adres email, jeśli jest taka możliwość.

    Pozdrawiam

    Jarosław Urbański

  3. Rafal1986PL na 24 listopada 2014 @ 10:46

    Witam wraz z żoną jesteśmy zainteresowani tą pfertą,mieszkamy w Norwegii. Rafal1986Pl@o2.pl

  4. zielin.marcin na 24 listopada 2014 @ 17:45

    Witam,

    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Niestety nie mogę otworzyć formularza rekrutacyjnego.
    Spełniam podane wymagania i jestem dostępny od zaraz.

    Proszę o kontakt: zielin.marcin (at) gmail.com

  5. witam!!! Formularz zgloszeniowy chyba nie dziala. Jesli chodzi o mnie to jestem chetny podjac ta prace od zaraz. Jestem silnym fizycznie facetem 33 lata, bez nalogow, swietny angielski i podstawy norweskiego, dyspozycyjny i, gotowy do brania nadgodzin. Moj numer 0048510312062,Pozdrawiam, michal

  6. vinsent1983 na 25 listopada 2014 @ 11:36

    Dzień Dobry. Jestem zainteresowany ogłoszeniem. Mam 30 lat cieszę się dobrym zdrowiem i bardzo dobrze znam angielski. Moj numer to 606 414 270. Pozdrawiam

  7. Adriana1988 na 25 listopada 2014 @ 13:55

    jestem zainteresowana… ale ten link nie istnieje.
    mieszkam w norwegii (Skiptvet) i jestem do dyspozycji w podanym czasie. rozmawiam po angielsku i troche po norwesku

  8. Witam,

    Jestem zainteresowany tą pracą ,mieszkam w Norwegii
    Kordian1488@wp.pl

  9. Witam! Bardzo jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy i z wielka chęcią chciałbym przyłączyć się do procesu rekrutacyjnego. tek kom.515-912-747.

  10. lukaszzales na 26 listopada 2014 @ 04:26

    mam 27 lat bez nałogów nie karany, jestem zainteresowany +798976226

  11. teklinski27 na 26 listopada 2014 @ 09:26

    witam mam 32 lata bez nalogow nie karany pozwolenie na prace id norweskie angielski komunikatywny tel.+48601913274 e-mail; teklinski27@o2.pl

  12. Lukasz lat 25 przebywam w norwegi Vestfold posiadam prawo jazdy wlasny samochod jak i kompletna dokumentacje potrzebna na podjecie pracy pozwolenia z policji tabele podatkowa oraz numer identyfikacyjny. Mam 2 letnie doswiadczenie jako pracownik produkcyjny na terenie norwegii. Prosze o kontakt pod numerem telefonu +47 944 346 51

  13. tadeuszek10 na 26 listopada 2014 @ 14:27

    Witam jestem zainteresowany praca przebywam obecnie w Norwegii posiadam tez numer personalny .Mój numer telefonu +4793989741.Pozdrawiam Tadeusz.

  14. witam jestem zainteresowany oferta pracy prosze o katakt,nie karany bez nałogów +48 502 822 503

  15. nie karany, bez nałogów, doświadczenie w pracy przy taśmie. tel. 48605236770

  16. Witam Mam 33 lata i nie mam żadnych nałóg,jestem pracowity, uczciwy i solidny.Od ponad dziesięciu lat Mieszkam w Irlandii,więc z językiem angielskim nie mam problemów. Posiadam też bardzo dobre predyspozycje fizyczne takie jak siła i kondycja,regularnie chodzę na siłownię, biegam i chodzę po górach. Nie obca jest mi też ciężka praca i nocne zmiany. Zacząć mogę od zaraz kwestia 3 dni żebym przyleciał. Proszę o kontakt pod nr 00353852809254 email tusizm.81@gmail.com pozdrawiam Artur

  17. Daniel1410 na 2 grudnia 2014 @ 19:19

    Witam wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą proszę o kontakt apaczees@gmail.com

  18. dpiwowarski na 8 grudnia 2014 @ 11:10

    Wraz z żona bardzo chętnie możemy wyjechać od zaraz. Cały czas szukamy pracy w Norwegii.
    Mamy auto i prawo jazdy. Trochę gorzej z językiem ale na pewno damy radę

    dpiwowarski@outlook.com

  19. Witam. Jestem zainteresowany ofertą, mam bogate doświadczenie w tym kierunku. Proszę o kontakt pod mailem: eazy06@interia.pl. Oczywiście możliwośc podjęcia pracy “od zaraz”