do ustalenia NOK

Glazurnik praca Norwegia przy wykończeniach w budownictwie Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 czerwca 2014 00:56

Firma remontowa ze Stavanger poszukuje budowlańca do pracy w Norwegii przy remontach, wykończeniach, układaniu glazury itp. pracach budowlanych. Oferta ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: budowlaniec (glazurnik)
Miejsce pracy: Stavanger
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
Praca w budownictwo przy wykończeniach wnętrz, montażu regipsów, ścianek działowych. Ponadto drobne pracy na zewnątrz, wylewki betonowe, zaprawy, murowanie, zbrojenie oraz układanie kostki. Atutem pracownika będzie również umiejętność spawania.

Wymagania:
– co najmniej kilkuletnie doświadczenie w podobnej pracy nabyte w kontraktach za granicą
– znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym
– umiejętność pracy samodzielnej, wysokie zaangażowanie

Oferujemy:
– konkurencyjne warunki płacowe
– pomoc przy znalezieniu kwaterunku
– wsparcie przy formalnościach
– możliwość podjęcia współpracy na długoterminowy okres

Osoby zainteresowane rozpoczęciem swojej kariery w firmie WB Staffing, zapraszamy do przesłania CV w języku polskim z dopiskiem nr ref. 2014/BB/NO na adres e-mail recruitment@wbstaffing.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

źródło: poloniusz.pl/o1-224l1c/

ID ogłoszenia: 843538a47bacd427