163,60 brutto NOK

Hurtowania oferty pracy w Norwegii na magazynie bez języka Kristiansand

  • Miasto: Kristiansand
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 czerwca 2014 02:48

Aktualne oferty pracy w Norwegii (Kristiansand) na magazynie w hurtowni odzieży przy komisjonowaniu, pakowaniu. Ogłoszenie bez znajomości języka dla Polaków na okres wakacyjny 2014.

Stanowisko: komisjoner
Miejsce pracy: Kristiansand
Zarobki: 163,60 brutto za godzinę NOK
Liczba wakatów: 3

Zadania:
– praca na magazynie odzieżowym polegająca na obsłudze dostaw i wysyłek
– komisjonowanie, pakowanie, przepakowywanie towaru
– przygotowanie zamówień do wysyłki
– transport towaru wewnątrz magazynu

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
– mile widziana znajomość norweskiego
– dyspozycyjność na okres wakacji lipiec – wrzesień
– umiejętność obsługi komputera, skanera ręcznego
– zdolność do pracy zespołowej
– gotowość do pracy na nocne zmiany
– poświadczenie niekaralności

Oferujemy:
– zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu dla 3 osób (koszt 2000 NOK od osoby)
– umowa za pośrednictwem agencji zatrudnienia na umowę tymczasową
– pomoc w wypełnieniu wszelkich formalności
– telefoniczna wsparcie polko-norweskiego konsultanta

Nr. ref.: pr/046/2014

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem dnia 6 lub 13 czerwca.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/046/2014

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 858538d155cad472