do ustalenia NOK

Hurtownia spożywcza Norwegia praca na magazynie w chłodni od zaraz 2015 Slitu

  • Miasto: Slitu
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 lutego 2015 00:55

Hurtownia z rejonu Slitu poszukuje od zaraz osoby do pracy w Norwegii na magazynie chłodniczym przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towarów do wysyłki dla klientów takich jak restauracje, hotele, kawiarnie, przedszkola.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Slitu
Zarobki: do ustalenia
Liczba wakatów: 2
Start: od połowy marca 2015

Zadania:
– kompletowanie zamówień w obrębie magazynu chłodniczego
– obsługa dostaw towaru związana z rozlokowaniem artykułów
– pakowanie, skanowanie, przygotowanie towaru do wysyłki dla odbiorców
– obowiązki związane z inwentaryzacją oraz utrzymaniem czystości na magazynie

Wymagania:
– gotowość do pracy w środowisku o temperaturze obniżonej do -23 stopni Celsjusza
– dyspozycyjność od połowy marca 2015
– uprawnienia do kierowania pojazdów kategorii B
– motywacja do sprawnego realizowania powierzonych zadań
– znajomość języka norweskiego w mowie i piśmie
– elastyczność, komunikatywność, pozytywne nastawienie do współpracowników
– zdolność do samodzielnego podziału obowiązków i priorytetów działań

Oferujemy:
– konkurencyjne warunki zatrudnienia adekwatne do podejmowanego stanowiska
– odpowiedzialne, samodzielne stanowisko
– możliwość samodzielnego zorganizowania przestrzeni pod względem ergonomii

Jak aplikować?

Za pomocą strony finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=56292397 lub telefonicznie w języku norweskim na numer: 994 33780

źródło: Finn.no

ID ogłoszenia: 3154f0a99b54006

2 komentarze na “Hurtownia spożywcza Norwegia praca na magazynie w chłodni od zaraz 2015 Slitu”

  1. Witam

    jestem zaintereswoany ofertą pracy. Spełniam wszystkie powyższe warunki, gotowy do wyjazdu od zaraz.

    Mój numer telefonu 533 404 060.

    Pozdrawiam,
    Michał

  2. Witam serdecznie,

    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Obecnie mieszkam w Oslo, przy ul. Toppasveien. Chętnie podejmę się pracy na tym stanowisku.

    Z góry dziękuję za odpowiedź.

    Paulina