do ustalenia NOK

Magazynier Norwegia praca z językiem angielskim od zaraz w Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 października 2014 03:23

Hurtownia oświetlenia w Trondheim poszukuje od zaraz magazyniera do pracy w Norwegii ze znajomością języka angielskiego przy zbieraniu zamówień, pakowaniu, wyładunku towaru/załadunku.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Trondheim
Zarobki: do ustalenia
Start: od zaraz (05.10.2014)

Obowiązki:
– zbieranie zamówień na magazynie
– pakowanie towaru do wysyłki
– transport palet wewnątrz magazynu
– obsługa dostaw towaru (rozładunek, wykładanie na regały)

Wymagania:
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
– zaradność, szybkie przyswajanie wiedzy
– pozytywne nastawienie
– zdolność do pracy zarówno w grupie jak i samodzielnej
– dobra umiejętność obsługi komputera
– mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:
– zatrudnienie legalne, zgodne z norweskimi warunkami
– pozytywne środowisko pracy
– możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Zgłoszenia należy przesyłać pocztą na adres: Nordesign AS Granåsvegen 7, 7048 Trondheim lub e-mail: soknad@nordesign.no

źródło: finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=51790557

ID ogłoszenia: 727542debf5e31e4