do ustalenia NOK

Magazynier praca Norwegia zbieranie zamówień na magazynie od kwietnia 2014 w Ski

  • Miasto: Ski
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 marca 2014 02:59

Firma logistyczna ze Ski poszukuje magazyniera do pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień na magazynie w systemie głosowym od kwietnia 2014. Zatrudnienie w systemie 2-zmianowym.

Stanowisko: magazynier
Zarobki: do ustalenia
Miejsce pracy: Ski (Akershus)

Zadania:
– zbieranie towarów na magazynie za pomocą systemu głosowego
– pakowanie, i przygotowanie przedmiotów do wysyłki
– wykładanie towarów na regały magazynowe
– obsługa wózka widłowego
– praca w systemie zmianowym z rotacją co tydzień (pierwsza zmiana od 6:00 do 14:00 druga od 14:00 do 22:00)

Wymagania:
– doświadczenie na stanowisku magazyniera przy zbieraniu zamówień
– gotowość do pracy na zmiany nocne
– posiadanie uprawnień na wózki widłowe
– prawo jazdy oraz własny samochód
– osoba aktywna, myśląca samodzielnie, pracowita
– wymagana płynna znajomość języka norweskiego
– dobre warunki fizyczne preferowane

Oferujemy:
– stałe zatrudnienie na warunkach norweskich
– wynagrodzenie zgodne ze stawkami regulowanymi przez układ zbiorowy dla branży
– miła i przyjazna atmosfera w firmie

Jak aplikować?

Swoją aplikację można złożyć za pośrednictwem witryny (link: http://bit.ly/1oCi52p ) klikając po prawej stronie przycisk “Sok Her”.

źródło: finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=47213046

ID ogłoszenia: 559532b92ec722e4

2 komentarze na “Magazynier praca Norwegia zbieranie zamówień na magazynie od kwietnia 2014 w Ski”

  1. tota193907 na 1 kwietnia 2014 @ 20:38

    Witam serdecznie,jestem zainteresowany pracą w waszej firmie,posiadam wieloletnie doświadczenie w firmach logistycznych,głównie jako operator wózków widłowych wszystkich rodzajów,które były wykorzystywane do zbierania zamówień,załadunku oraz rozładunku aut,oraz umiejętność obsługi systemów komputerowych potrzebnych do zbierania zamówień.Większość mojego doświadczenia nabrałem pracując na terenie Holandii,w jednych z najbardziej renomowanych firmach elektronicznych.O ewentualny kontakt proszę na email mojej dziewczyny ssisi30@o2.pl

  2. krzysieklub na 18 czerwca 2014 @ 15:18

    Witam, ma na imię Krzysiek (25lat) energiczny, bez nałogów, gotowy do podjęcia pracy od zaraz po przyjeździe tzn (05.07.2014 będę w Tomter-1825), przyjeżdżam autem więc kwestia dojazdu do miejsca pracy nie stanowi problemu. Pracowałem w Anglii na międzynarodowym lotnisku Heathrow gdzie komunikatywna znajomość języka angielskiego była priorytetem, nabyłem również doświadczenie w budowlance na terenie Anglii (praca przy fasadach, szklenie budynków, montowanie aluminium). Język angielski pozwala mi na swobodne porozumiewanie się w mowie i piśmie. W Polsce zajmowałem się pracą w markecie, jako pracownik produkcji czy kierowca. Z przyjemnością prześle Państwu swój życiorys na wskazany adres.
    Mój mail: krzysieklub@gmail.com
    tel: 0048 723836826