176.00 NOK

Magazynier w hurtowni od zaraz praca Norwegia bez języka na magazynie Moss

  • Miasto: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lipca 2014 03:10

Hurtownia spożywcza w Moss poszukuje 2 magazynierów do pracy w Norwegii bez języka przy zbieraniu zamówień na magazynie. Oferta od zaraz dla osób z doświadczeniem przy kompletowaniu – komisjonowaniu towaru.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Moss
Zarobki: 176 NOK brutto za godzinę
Liczba wakatów: 2

Obowiązki:
Praca w hurtowni spożywczej na magazynie polegająca na kompletowaniu zamówień dla klientów zgodnie z formularzem. Pracownik będzie odpowiedzialny za skompletowanie zamówienia, załadunek na palety oraz umieszczenie ładunku na rampie załadowczej. Każda paleta musi zostać ofoliowana oraz oznaczona numerem zamówienia.

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na magazynie przy kompletacji towarów spożywczych
– dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie
– uczciwość, dokładność, umiejętność pracy w zespole
– zaświadczenie o niekaralności
– gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia
– uprawnienia na wózki widłowe będą atutem

Oferujemy:
– zatrudnienie w Norwegii na stałe po pozytywnym przejściu okresu próbnego
– wsparcie przy poszukiwaniu zakwaterowania w Moss lub okolicy
– zapewnione szkolenie wdrażające (prowadzone w języku angielskim)
– przyjazne międzynarodowe środowisko pracy
– możliwość realizacji nadgodzin

Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie http://bit.ly/19WiKsj proszę wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „magazynier”

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 42353bb3d4c02365

5 komentarzy na “Magazynier w hurtowni od zaraz praca Norwegia bez języka na magazynie Moss”

  1. ttomek1984 na 17 lipca 2014 @ 12:54

    witam jestem zainteresowany wasza oferta doświadczenie mam trzy letnie jako magazynier angielski komunikatywnie tel.516666123 licze na wspulprace .

  2. Witam,

    Jestem zainteresowany pracą na magazynie Moss.

    Mam 30 lat. Jestem bez nałogów za to z ogromnymi chęciami do pracy.

    3 razy pracowałem w USA w drukarni także angielski znam w stopniu komunikatywnym.

    Pracowałem na magazynie w Polsce. Praca polegała na początku na kompletacji zamówień za pomocą kartki i ołówka 🙂 natomiast później wprowadzono system oparty na kodach kreskowych. Kompletowanie na pieszo czyli tzw. “zbieranie drobnicy” oraz kompletowanie za pomocą wózka bocznego, ściąganie towaru gabarytowego z wysoko składowanego. Wózkiem widłowym przyjmowałem towar na paletach.
    Posiadam również uprawnienia na wózki widłowe.

    Pozdrawiam
    Łukasz

  3. Witam serdecznie,

    Obecnie przebywam w UK wraz z rodziną. Chciałbym przeprowadzić się do Norwegii gdyż byłem tu na wakacjach i bardzo mi się tu spodobało. Nie posiadam żadnych nałogów zawsze punktualny, przyjazny, uśmiechnięty i lubiący pracować w zespole. Posiadam duże doświadczenie w pracy na magazynie. Przed wyjazdem za granicę pracowałem 7 lat w hurtowni spożywczej. Pracowałem tam na wszystkich pozycjach początkowo jako magazynier, potem byłem odpowiedzialny za kompletowanie i sprawdzanie zamówień. Na końcu do mych obowiązków należała obsługa klienta i administracja. Bardzo chcem pracować na tym stanowisku gdyż sprawiało mi to mnóstwo satysffakcji i dalej chciałbym się rozwijać w tym zawodzie. Dodam jeszcze że mój angielski jest bardzo dobry w mowie i piśmie. Z chęcią zacznę naukę kolejnego języka w tym przypadku norweskiego gdyż lubię nowe wyzwania. Mój email mk774.mk@gmail.com

    Pozdrawiam

    Mariusz

  4. Witam
    Nie będe się rozpisywał o sobie. Posiadam wszystko co potrzebne aby podjąć się tej pracy. Mam 32 lata i prawie 8 letnie doświadczenie jako operator wózka widłowego wysokiego składu i magazynier. Posiad również norweskie uprawnienia do prowadzenia wózków wszystkich typów do 10ton. A także komunikatywny angielski i duże chęci do pracy.

  5. Witam jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą dziewczyna 25 lat chłopak 27 jesteśmy solidni oraz pracowici znamy język angielski w stopniu komunikatywnym oraz wyrażamy chęć i gotowość do nauki języka norweskiego poproszę o kontakt
    agata_ungier@op.pl