do ustalenia NOK

Malarz praca w Norwegii w budowictwie przy remontach bez języka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 listopada 2015 00:19

Firma budowlana z Bergen zatrudni budowlańców na stanowisko malarz – szpachlarz. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego przy wykończeniach z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Malarz – szpachlarz

Miasto: Bergen, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca w budownictwie przy malowaniu i tapetowaniu, ponadto pracownik będzie odpowiedzialny za łączenie regipsów za pomocą taśm
  • do zadań należeć będzie szpachlowanie i tynkowanie budynków
  • obowiązkiem jest również kładzenie gładzi i polerowanie ścian

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • przynajmniej 5 letnie doświadczenie w podobnej pracy
  • preferowane osoby z doświadczeniem zdobytym w Norwegii
  • wykształcenie budowlane
  • znajomość nowoczesnych rozwiązań budowlanych
  • odpowiedzialność, fachowość
  • dobra znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • wysokie stawki godzinowe
  • zapewnione zamieszkanie
  • ubezpieczenie pracownicze na czas trwania umowy
  • zatrudnienie na norweskiej umowie o pracę
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe wymagania zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: http://www.infopraca.pl/praca/malarz-szpachlarz-norwegia/norwegia-bergen/12303772

ID ogłoszenia: 633565345ee6fd74