do ustalenia NOK

Monter rusztowań – praca w Norwegii bez języka norweskiego

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2013 20:02

GlobalWork dla klientów z Norwegii poszukuje osób do pracy w Norwegii bez języka norweskiego na stanowisko monter rusztowań z doświadczeniem oraz dobrym językiem angielskim.

Stanowisko: monter rusztowań
Miejsce pracy: Norwegia
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
– praca związana z montażem oraz demontażem systemowych rusztowań na budowach
– inne zadania związane z pracą zleconą przez pracodawcę na potrzeby budowy

Wymagania:
– posiadanie uprawnień montera rusztowań (paragraf 46c lub 13)
– co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
– znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
– konieczne zaświadczenie o niekaralności
– mile widziane osoby pracujące już wcześniej w Norwegii

Oferta:
– konkurencyjne warunki płacowe
– legalna praca na podstawie umowy o pracę
– zapewnione zakwaterowanie, narzędzia niezbędne do pracy oraz transport

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z kopią certyfikatu wpisując numer referencyjny w tytule wiadomości na adres e-mail: info@globalwork.com.pl

źródło: globalwork.com.pl

ID ogłoszenia: 833521ce2801183e