do uzgodnienia NOK

Norwegia dam pracę Elektromechanik (branża energetyczna) Kristiansand

  • Miasto: Kristiansand
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 stycznia 2014 03:25

Firma z Kristiansand zajmująca się obsługą morskich platform wydobywczych i żurawi zatrudni Elektromechanika do pracy w Norwegii przy serwisowaniu urządzeń elektrycznych i mechanicznych. Oferta z komunikatywnym jeżykiem angielskim lub norweskim.

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy.

Dla naszego klienta, norweskiej firmy z branży energetycznej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik (branża energetyczna) – Kristiansand, Norwegia
Nr ref: EMK/NO/1/14

Opis stanowiska:
– praca dla firmy zajmującej się obsługą platform morskich i żurawi przybrzeżnych
– prace serwisowe urządzeń elektrycznych i mechanicznych
– montaż instalacji hydraulicznych, rur i rurociągów
– spawanie i obróbka mechaniczna

Wymagania:
– co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
– co najmniej komunikatywny język angielski lub norweski
– wykształcenie techniczne
– sprawna obsługa komputera
– mile widziane stosowne certyfikaty, uprawnienia i ukończone kursy

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– stałą pracę w Norwegii
– zatrudnienie bezpośrednio w norweskiej firmie
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania
– wsparcie polskiego konsultanta

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres norwegia@holbern.pl wpisując w tytule EMK/NO/1/2014, bądź kontakt telefoniczny pod numerem 0048 662 166 996

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

ID ogłoszenia: 94152cfefd84412c

2 komentarze na “Norwegia dam pracę Elektromechanik (branża energetyczna) Kristiansand”

  1. Witam , mam na imię Jurek ,wiek 40 lat , wieloletnie doświadczenie na stanowisku elektromontera
    przy taborze kolejowym . Posiadam uprawnienia energetyczne eksploatacji i dozoru do1 i 3 kV.
    W razie zainteresowania moja odpowiedzią proszę o kontakt czort803@o2.pl lub
    tel. 48602 384944, gdyż chciałbym poznać szczegóły tej oferty

    pozdrawiam

  2. Witam Bardzo Serdecznie.
    Elektryk/Energetyk z wieloletnim doświadczeniem m.in. 13 lat w Pogotowiu Energetycznym w ENEA S.A.

    • Uprawnienia SEP „E” bez ograniczenia napięcia
    • Uprawnienia SEP „D” bez ograniczenia napięcia
    • Budowa i Eksploatacja Linii Kablowych 0,4 kV
    • Budowa i Eksploatacja Linii Napowietrznych 0,4/15 kV
    • Budowa i Eksploatacja Stacji Transformatorowych 15/0,4 kV
    • Prace pod Napięciem na Liniach Napowietrznych 0,4 kV
    • Spawanie Elektryczne
    • Obsługa Pilarki Spalinowej

    Z poważaniem

    Tel. 604 392 777
    e-mail: kontakt@elektrycznepogotowie.com.pl

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: holbern
  • Zarejestrowany od: 12 listopada 2013

Inne przedmioty dodane przez holbern

Ostatnie przedmioty dodane przez holbern »