173/h brutto NOK

Norwegia praca 2021 od zaraz pakowanie kosmetyków bez języka Sandefjord

  • Miasto: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 lipca 2021 02:58

Oferujemy zatrudnienie przy pakowaniu kosmetyków w Sandefjord. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla pakowaczy bez znajomości języka. Odpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Lokalizacja: Sandefjord, Norwegia

Pensja: 173 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • łatwa, manualna paca w dziale pakowania kosmetyków
  • pracownik odpowiedzialny będzie za przeprowadzanie kontroli jakości, składanie pudełek, obsługiwanie maszyn
  • pracodawca zapewnia przeszkolenie z zakresu BHP oraz stanowiskowe

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja do osiągania zamierzonych celów
  • zręczność, zwinność
  • przykładanie się do obowiązków
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia na wszystkich płaszczyznach
  • płatny urlop zgodnie z prawem
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • norweską umowę o pracę na czas określony
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 4000-5000 NOK miesięcznie
  • pracownik otrzyma pakiet startowy, w którego skład wchodzi karta do telefonu z internetem, słowniczek oraz poszewka na pościel

Aplikacja:

Nr. ref.: pk01/07/2021

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od lipca 2021.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

paliteligrekruttering@postinbox.com z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pk01/07/2021

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 88260df5a1f4f5b9