do uzgodnienia NOK

Norwegia praca bez znajomości języka na magazynie z oświetleniem od zaraz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2017 21:45

Propozycja zatrudnienia w Bergen dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie hurtowni z oświetleniem do podjęcia od zaraz przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się kompletowaniem towarów zgodnie z zamówieniem klientów, składanym za pomocą strony www
  • zatrudnienie odbywa się na nowoczesnym magazynie z asortymentem oświetleniowym w postaci żarówek, lamp, żyrandoli itp.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • duża dokładność oraz odpowiedzialność
  • sumienność oraz zaangażowanie
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • dużą zaletą będzie doświadczenie oraz referencje
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • na początek pomoc we wszelkich problematycznych kwestiach
  • legalne warunki podjęcia pracy
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu odpłatnie, koszt miesięczny to 3500 NOK
  • dla pracowników najrzetelniej wypełniających swoje obowiązki, możliwość przedłużenia zatrudnienia bezpośrednio u norweskiego pracodawcy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego mo/06/17.

W wiadomości oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji. Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 717598eab52d6d10