do ustalenia NOK

Norwegia praca bez znajomości języka przy produkcji lodów od zaraz Gjelleråsen

  • Miasto: Gjelleråsen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2017 00:13

Od zaraz atrakcyjna propozycja pracy w Norwegii dla Polaków przy produkcji lodów w fabryce z Gjelleråsen. Zatrudnienie bez znajomości języka możliwe dla osób, które mają doświadczenie na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Gjelleråsen
Zarobki: zależne od kwalifikacji (do ustalenia)
Liczba miejsc: 4
Początek zatrudnienia: I połowa maja 2017

Zadania:
Fabryka lodów oraz deserów mrożonych poszukuje sezonowego wsparcia przy produkcji wyrobów. Osoby zatrudnione będą miały za zadanie pomagać stałym pracownikom w realizacji zadań. Do obowiązków zaliczać będzie się m.in. obsługa maszyn, przygotowanie mieszanek z półproduktów zgodnie z recepturą, kontrola jakości, pakowanie gotowych wyrobów, czyszczenie oraz konserwacja urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:
– doświadczenie w produkcji spożywczej, mile widziane na podobnym lub zbliżonym stanowisku
– znajomość zasad higieny, preferowane osoby zaznajomione z systemem HACCP oraz ISO 22000:2005
– dyspozycyjność od lutego do końca czerwca
– język angielski opanowany w stopniu co najmniej komunikatywnym
– bezkonfliktowość, zdolność do pracy w grupie
– gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym

Oferujemy:
– płatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym (koszt około 3000 NOK miesięcznie od osoby)
– legalna umowa bezpośrednio z pracodawcą norweskim na okres 3 miesięcy (brak możliwości przedłużenia kontraktu)
– pomoc z dopełnieniem wszelkich niezbędnych formalności do podjęcia pracy w Norwegii
– telefoniczne wsparcie koordynatora / tłumacza języka norweskiego
– pełne ubezpieczenia pracownika na cały okres trwania zatrudnienia

Kandydaci spełniający podane wymagania, i akceptujący warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „produkcja lodów 2017”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 19058ffc1da87ef9